Obchodní zástupce pro jižní a jihozápadní Čechy

DOPPLER CZ spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Trocnovská 70, 374 01 Trhové Sviny, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-04
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:DOPPLER CZ spol. s r.o., IČ 16190963, http://www.doppler.cz
Pracoviště:Trocnovská 70, 374 01 Trhové Sviny

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-04
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň činnosti: udržování aktuální zákaznické sítě a její evidence; vyhledávání nových zákazníků a obchodních možností; prezentace a prodej na výstavách; mapování konkurence; spolupráce při tvorbě sortimentu a výběru nových kolekcí
Požadujeme: vysoké pracovní nasazení a chuť obchodovat; cílevědomost a touhu po úspěchu; samostatnost a aktivní přístup k práci; výhodou je obchodní zkušenost, praxe z prodeje a obchodního vyjednávání; ŘP sk. B a dostatečná praxe v řízení; ochota každodenního cestování ve svěřeném regionu
Nabízíme: zázemí stabilní firmy; možnost realizace, dalšího vzdělávání a osobního růstu; 13. a 14. plat
- stravenky; týden dovolené navíc; odpovídající finanční ohodnocení dle vlastní aktivity, pracovních výsledků a možnost obratových motivačních složek; služební auto, telefon a tablet pro obchodní činnost
Životopisy prosím zasílejte na uvedený e-mail.

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12458960719

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou