Vedúci laboratória stavebného skúšobníctva

Doprastav, a.s.

Miesto práce
Česko, Praha
Termín nástupu
Ihneď resp. dohodou.
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za činnosť laboratória stavebného skúšobníctva a za výkon laboratórnych činností.
- Aktívna obchodná činnosť a marketing v oblasti skúšobníctva.
- Zodpovednosť za vyhľadávanie a zabezpečovanie zákaziek laboratória.
- Komunikácia a rokovania s obchodnými partnermi.
- Zodpovednosť za plánovanie, vykonávanie a koordináciu terénnych a laboratórnych skúšok v súlade s požiadavkami objednávateľov.
- Zodpovednosť za riadenie prác v zmysle požiadaviek kvality.
- Riadenie o organizácia práce tímu laborantov.
- Zodpovednosť za vedenie, stav a aktualizáciu internej a externej dokumentácie v zmysle platných noriem a predpisov akreditovaného laboratória.
- Zodpovednosť za mesačnú fakturáciu výkonov laboratória.
- Zodpovednosť za dosiahnuté výsledky hospodárenia a objem výkonov

Pozícia je obsadzovaná pre našu dcérsku spoločnosť zameranú na služby a servis stavebného skúšobníctva v oblasti pozemných a líniových stavieb. Miesto výkonu práce je Praha a okolie, Česká republika. Bližšie informácie dostanú uchádzači pri pohovoroch.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontakt nižšie alebo na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné/technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Skúsenosti z oblasti stavebného skúšobníctva podmienkou.
- Znalosť noriem a predpisov v oblasti akreditovaného skúšobníctva v zmysle českej legislatívy.
- Obchodné zručnosti.
- Orientácia na výsledky.
- Komunikačné zručnosti.
- Vyjednávacie schopnosti.
- Flexibilita – ochota cestovať.
- Spoľahlivosť.
- Zodpovedný a aktívny prístup k práci.
- Znalosť anglického jazyka - výhodou, nie podmienkou

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3166204  Datum zveřejnění: 21.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou