Vedoucí údržby tratí

Dopravní podnik města Olomouce, a.s. (MPSV)

Místo práce
Koželužská 563, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2014-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
23200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti dopravy (13243)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dopravní podnik města Olomouce, a.s., IČ 47676639
Pracoviště:Koželužská 563/1, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-07-01
Mzdové rozpětí:od 23200 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:DPMO, a.s. hledá kandidáta na pozici Vedoucí údržby tratí.
Náplň práce:
- Zajištění provozuschopnosti kolejové cesty a pevných trakčních zařízení
Požadujeme:
- Vzdělání VŠ technického směru (obor železniční stavby výhodou)
- Platná zkouška dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. podmínkou
- Zkouška dle vyhlášky č. 100/1995 Sb. výhodou
- Praxe v oboru - stavba, údržba a opravy železničního svršku a spodku - minimálně 5 let
- Řidičský průkaz skupiny B
- Znalost práce na PC
- Organizační schopnosti, zkušenosti s vedením pracovního kolektivu, flexibilita
- Trestní bezúhonnost
- Dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
- Jízdní výhody pro zaměstnance i rodinné příslušníky
- Další zaměstnanecké výhody dle Kolektivní smlouvy
- Mzda 23.200,- Kč + 20% motivační složka
Kontakt je možný POUZE mailem. Kontaktní osoba: Ing. Eva Vránová, email: [email protected].

Poslední změna:2014-04-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 7367950736

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně