Účetní (mzdová) se znalostí francouzského jazyka (možno i absolvent)

Dorset Management s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kandidáta do našeho týmu pracujícího pro francouzské klienty
Na této pozici poskytneme komplexní a kompletní zaškolení, proto uvítáme i absolventy nebo kandidáty, kteří se chtějí specializovat na novou pozici v oblasti financí a účetnictví

Na této pozici budete:
Odpovídat za včasné a přesné zpracování mezd pro francouzsky hovořící klienty
Provádět průběžné stejně tak i čtvrtletní a roční audity
Poskytovat prvotřídní služby zákazníkům prostřednictvím e-mailu a telefonu
Vést veškerou komunikaci s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výborné platové podmínky a roční bonus
Přátelské mezinárodní prostředí
5 týdnů dovolené
Stravenky
Komplexní školení na mzdovou účetní
Skvělou příležitost růst a rozvíjet dlouhodobě svou kariéru
Možnost pracovat pro stabilní, významnou mezinárodní společnost

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím Váš životopis v anglickém jazyce spolu s krátkým průvodním dopisem naší společnosti
Kontaktní osoba: James Egan
E-mail: [email protected]

Před odesláním žádosti společnosti Dorset Management s.r.o., IČO 246 92 336, si prosím pozorně přečtěte a zkopírujte všechny níže uvedené informace do vašeho e-mailu.

Souhlasím s tím, že společnost Dorset Management s.r.o. IČ:246 92 336 bude evidovat mé osobní údaje (jméno, příjmení, datum narození, bydliště, telefon, fax, e-mail a informace o mém vzdělání, dovednostech a profesních zkušenostech) výhradně za účelem zprostředkování práce (včetně ukládání, úprav a třídění těchto dat a jejich prezentaci třetím osobám z členských států EU, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, na dobu neurčitou dobu, nebo do doručení písemné žádosti o odebrání dat.

Potvrzuji, že jsem si vědom svých práv v souvislosti s přístupem k informacím a zákonu o ochraně osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Účetní a auditorské činnosti

Jsme jedním z největších světových poskytovatelů outsourcingových služeb v oblasti personalistiky a zpracování mezd.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Pokročilou znalost francouzského a anglického jazyka
Absolvent ekonomického oboru nebo předchozí pracovní zkušenosti v účetnictví
Proaktivní a komunikativní osobnost schopnou řešit problémy, která má chuť poskytovat skvělý zákaznický servis
Pokročilou znalost Excelu
Schopnost přesně pracovat s velkými objemy dat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dorset Recruitment již čtvrtým rokem úspěšně umisťuje talentované kandidáty do klientských společností, které se rekrutují z celé řady oborů i působnosti podnikání. Budování vztahů s kandidáty je hlavním klíčem našeho úspěchu. Snažíme se vytvářet dlouhodobé vztahy s uchazeči o zaměstnání, a to jak v České republice, tak s kandidáty, kteří uvažují o relokaci do ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2508912  Datum zveřejnění: 8.4.2016