Speditérka / Speditér

Dorset Management s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, rozrůstající se oceněnou evropskou logistickou společnost, hledáme kolegy do nově otevřené pobočky v Brně.

Pobočka v Brně bude sloužit zákazníkům v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Společnost využívá svých vlastních dopravních prostředků, ale buduje i silná partnerství s dopravci třetích stran.

Náplň práce:
- Komunikace se zákazníky, ostatními dopravci a pobočkami v zahraničí
- Zpracovávání cenových nabídek a tendrů
- Zpracování dokumentace a podkladů pro fakturaci
- Plánování tras pro stávající dodávky zákazníkům v rámci regionu, zajištění optimálního využití vlastních dopravních prostředků a prostředků třetích stran
- Odpovědnost za veškerou dopravní dokumentaci, poskytovaní informací řidičům a externím spolupracovníkům
- Řešení aktuálních přepravních problémů
- Budování dlouhodobé spolupráce se stávajícími zákazníky a aktivní hledání nových obchodních příležitostí

Požadujeme:
- Plynulou znalost češtiny nebo slovenštiny, komunikativní znalost angličtiny
- Středoškolské vzdělání
- Zkušenosti s logistikou
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Schopnost budovat silné a profesionální vztahy a rozpoznávat nové obchodní příležitosti
- Orientaci na výsledek
- Nezávislost, schopnost činit vlastní rozhodnutí pod časovým tlakem
- Znalost MS Office

Nabízíme:
- Vynikající příležitost být klíčovou součástí nového rozrůstajícího se projektu
- Atraktivní mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a individuální výkonnostní bonusy
- Možnost dlouhodobého kariérního růstu spolu se společností
- 5 týdnů dovolené

Chcete-li být zařazen do výběrového řízení na tuto pozici, zašlete kopii svého životopisu v anglickém jazyce a krátký motivační dopis Lucii Elšíkové

Přečtěte si prosím pozorně následující text a poté ho vložte do emailu předtím, než zašlete žádost společnosti Dorset Management s. r. o., company IČO: 246 92 336

Souhlasím s poskytnutím svých osobních údajů (jméno, příjmení, datum narození, bydliště, telefon, fax, e-mail a informací o mém vzdělání, dovednostech a odborné praxi) společnosti Dorset Management Ltd. IČO: 246 92 336, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání (včetně uchování, aktualizace a jejich prezentaci třetím osobám z členských států EU, jejichž totožnost mi je společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů na dobu neurčitou nebo do zaslání písemné žádosti o odstranění osobních údajů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Přečtěte si prosím pozorně násedující text a poté ho vložte do emailu předtím, než zašlete žádost společnosti Dorset Management s. r. o., company IČO: 246 92 336

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Významná dopravní a spediční společnost působící na několika zahraničních logistických trzích, oceňována pro renomované a profesionální služby, které poskytuje již 25 let.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dorset Recruitment již čtvrtým rokem úspěšně umisťuje talentované kandidáty do klientských společností, které se rekrutují z celé řady oborů i působnosti podnikání. Budování vztahů s kandidáty je hlavním klíčem našeho úspěchu. Snažíme se vytvářet dlouhodobé vztahy s uchazeči o zaměstnání, a to jak v České republice, tak s kandidáty, kteří uvažují o relokaci do ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2933228  Datum zveřejnění: 21.7.2017