Specialista oddělení pohledávek - Junior

Dorset Management s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Poskytování poradenství o metodách splácení dluhu: motivace zákazníků splatit dluh
• Navrhování řešení problematické situace klientů a následné řešení situace k oboustranné spokojenosti
• Vedení administrativní agendy související s běžným chodem oddělení
• Vyjednávání po telefonu s dlužníky za účelem vymáhání pohledávek
• Vyřizování příchozí korespondence (dopisy, emaily)
• Práce s klientským systémem
• Dohlížení na stav nesplácených úvěrů a uskutečněných kontaktů v přiděleném úseku databáze
• podpora týmu v řešení těžších složitých a nestandardních případů
• Komunikace se státními orgány, případná příprava podkladů pro insolvenční řízení či soudní vymáhání

Požadujeme:
• Předchozí úspěšná praxe v nebankovní společnosti nebo bance, či ve vymáhací společnosti na obdobné pozici
• Znalost základních principů práce s dlužníky
• Plynulost při komunikaci v českém jazyce
• Min. SŠ vzdělání s maturitou
• Znalost MS Excel
• Výborné komunikační schopnosti, asertivita

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavý nástupní plat ohodnocení 20-30 000 Kč/měsíc
• Pozice vhodná pro absolventy
• Profesní ROZVOJ a získání praxe ve finanční sféře
• Možnost karierního postupu
• Zdokonalení se v komunikačních dovednostech
• Pracoviště v centru Prahy: FLORA (dobrá dostupnost od metra A)
• Dobré finanční ohodnocení / Smlouva na hlavní pracovní poměr

Informace o náboru

Chcete-li být zařazen do výběrového řízení na tuto pozici, zašlete kopii svého životopisu a krátký motivační dopis Lucii Elšíkové

Přečtěte si prosím pozorně násedující text a poté ho vložte do emailu předtím, než zašlete žádost společnosti Dorset Management s. r. o., company IČO: 246 92 336

Souhlasím s poskytnutím svých osobních údajů (jméno, příjmení, datum narození, bydliště, telefon, fax, e-mail a informací o mém vzdělání, dovednostech a odborné praxi) společnosti Dorset Management Ltd. IČO: 246 92 336, výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání (včetně uchování, aktualizace a jejich prezentaci třetím osobám z členských států EU, jejichž totožnost mi je společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů na dobu neurčitou nebo do zaslání písemné žádosti o odstranění osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Do dynamicky se rozvíjející společnosti hledáme energické kolegy na pozici "Specialista oddělení pohledávek - JUNIOR"

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dorset Recruitment již čtvrtým rokem úspěšně umisťuje talentované kandidáty do klientských společností, které se rekrutují z celé řady oborů i působnosti podnikání. Budování vztahů s kandidáty je hlavním klíčem našeho úspěchu. Snažíme se vytvářet dlouhodobé vztahy s uchazeči o zaměstnání, a to jak v České republice, tak s kandidáty, kteří uvažují o relokaci do ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3011660  Datum zveřejnění: 12.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 30 000 Kč/měsíc