Specialista klientského servisu - Absolventi/Studenti vítáni

Dorset Management s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
20-30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Tvým denním chlebem:

Práce s klientskou databází, obvolávání klientů za účelem zjišťování stavu pohledávek
Navrhování řešení situace klientů k oboustranné spokojenosti
Poskytování poradenství o metodách splácení dluhu: motivace zákazníků splatit dluh
Vedení administrativní agendy související s běžným chodem oddělení
Vyřizování příchozí korespondence (dopisy, emaily)
Dohlížení na stav nesplácených úvěrů a uskutečněných kontaktů v přiděleném úseku databáze
Komunikace se státními orgány, případná příprava podkladů pro insolvenční řízení či soudní vymáhání

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti za to nabízíme:

Skvělý nástupní plat - ohodnocení 20-30 000 Kč/měsíc
Práce v mladém a energickém kolektivu
Za zády úspěšnou a rostoucí společnost
Flexibilní pracovní dobu
Profesní rozvoj, start kariéry ve financích/klentském servisu
Možnost karierního postupu
Zdokonalení se v komunikačních dovednostech, získání znalotí potřebné legislativy
Pracoviště v centru Prahy: FLORA (dobrá dostupnost od metra A)
Smlouva na hlavní pracovní poměr

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Rostoucí úspěšná finanční společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bys měl splňovat:

Být komunikativní osobnost s proklientským přístupem
Mít dobrou znalost českého jazyka
Mít zakončenou střední školu s maturitou
Znát MS Excel

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dorset Recruitment již čtvrtým rokem úspěšně umisťuje talentované kandidáty do klientských společností, které se rekrutují z celé řady oborů i působnosti podnikání. Budování vztahů s kandidáty je hlavním klíčem našeho úspěchu. Snažíme se vytvářet dlouhodobé vztahy s uchazeči o zaměstnání, a to jak v České republice, tak s kandidáty, kteří uvažují o relokaci do ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3050442  Datum zveřejnění: 9.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20-30000