Seřizovač pro AMTEK s.r.o. Písek

DP WORK s.r.o.

Za Pazdernou 1531, 397 01 Písek, Jihočeský kraj, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
13.07.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* seřizování automatických lisů
* obsluha automatických lisů
* najíždění nové výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práce na hlavní pracovní poměr.
* Příplatky za práci přesčas, odpolední směny, noční směny, SO a NE, státní svátky.
* Dovolená 25 dní/rok.
* Možnost ubytování.
* Příspěvek na stravování formou stravenek.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Informace o náboru

Jedná se o nábor zaměstnanců do kmenového stavu.
V případě, že splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o námi nabízenou pozici, zašlete svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme! Pro více informací volejte naši BEZPLATNOU LINKU 800 310 013.
NÁSTUPY KAŽDÉ PONDĚLÍ!

NÁBOROVÉ CENTRUM PÍSEK:
Alšovo náměstí 74
397 01 Písek
tel.: +420 383 134 040
www.dpwork.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

AMTEK Precision Engineering Czech Republic s.r.o. se zabývá lisováním kovů a plechů převážně pro elektrotechnický, automobilový i další průmysl na postupových lisech.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Základní vzdělání, SOU technického směru / SŠ technického směru výhodou
* Spolehlivost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Dobré rozpoznávací schopnosti, pozornost.
* Ochota pracovat ve vícesměnném provozu.
* Praxe v oblasti automotive výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2176296  Datum zveřejnění: 9.7.2015