Supervisor zákaznického servisu kvality

DP WORK s.r.o.

Pracoviště: Stará Boleslav, Praha, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Mzda sjednána dohodou dle kvalifikace a praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účel pozice : Vedení oddělení zákaznického servisu kvality
- Vede a motivuje podřízené zaměstnance
- Plánuje a vede každodenní operativní činnosti
- Zajišťuje účinné využívání zdrojů
- Zajišťuje komunikaci s externími zákazníky
- Zajišťuje přípravu podkladů o zákaznické kvalitě pro management a zákazníka
- Provádění analýz
- Reklamace a spokojenost zákazníků
- Spolupráce na nových projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Velmi dobré a motivující finanční ohodnocení
- prémie a bonusy.
* Práci se špičkovým technickým vybavením.
* Práci v mezinárodním týmu.
* Flexibilní pracovní dobu.
* Bezplatné služby finančních poradců.
* Příspěvek na stravování.
* Týden dovolené navíc.
* Vzdělávání a seberealizaci.

Informace o náboru

Zákazník hledá do svého týmu motivované a technicky vzdělané kandidáty, kteří mají zájem rozvíjet svoji kariéru v mezinárodním pracovním prostředí. Společnost je velmi dynamická, zavádí nové zákaznické výrobní projekty s vysokou technickou přidanou hodnotou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost TRW Carr s.r.o. - Stará Boleslav je významným a dlouholetým zákazníkem a partnerem naší společností. Působí v oblasti výroby široké řady komponentů pro automobilový průmysl na celosvětové úrovni. Závod ve Staré Boleslavi se zabývá výrobou bezpečnostních pásů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SAP - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou
- FMEA, G8D, MSA, interní audit, ISO TS II
- Znalost technické dokumentace
- Znalost ppoužívání běžných kontrolních, měřících a zkušebních zařízení
- Organizační a komunikační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2181375  Datum zveřejnění: 24.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Mzda sjednána dohodou dle kvalifikace a praxe