Dělník pro MAHLE Behr

DP WORK s.r.o.

Víta Nejedlého 1471, Mnichovo Hradiště, 295 01, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
od 24.8.2015
Mzdové podmínky (brutto)
115 - 125 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zaměstnanec se podílí na pracích na výrobní lince, výrobě a montáži komponentů chladičů, topení a klimatizačních jednotek pro automobilový průmysl. Kontroluje komponenty a výrobky, zakládá a transportuje chladiče pro sklad, vyrábí a kontroluje plastové díly.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- firemní ubytování / příspěvek
- příspěvek na stravu
- výhodný telefonní tarif u T-mobile
- výhodné podmínky při založení účtu u KB
- ochranné pomůcky zdarma

Informace o náboru

Hledáme spolehlivé zaměstnance pro dlouhodobé a stabilní zaměstnání. V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici nás neváhejte kontaktovat na naší BEZPLATNÉ LINCE 800 310 013, nebo zasílejte své životopisy a my se Vám ozveme!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

MAHLE Behr Mnichovo Hradiště s.r.o. se zabývá výrobou, prodejem a servisem chladicí techniky pro automobilový průmysl, nabídkou klimatizací, topení, chladicích modulů a komponentů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

SOU technického směru výhodou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost
- samostatnost
- flexibilita
- dobrý zdravotní stav
- práce vhodná pro muže i ženy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2201326  Datum zveřejnění: 29.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 115 - 125 Kč/měsíc