Svářeč CO2 pro ATMOS Bělá pod Bezdězem

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Velenského 487, 294 21 Bělá pod Bezdězem, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
od 1.9.2015
Mzdové podmínky (brutto)
150 - 155 Kč/hod čistého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Provádění svářečských prací dle výkresové dokumentace a technologického postupu.
* Postupné dokompletování kotlového tělesa.
* Pravidelná údržba svářecího zdroje a pálícího stroje.
* Dodržování bezpečnostních předpisů určených výrobcem.
* K vykonávané funkci mohou být nadřízeným pracovníkem uloženy též jiné úkony, které odpovídají funkčnímu zařízení pracovníka a jejichž splnění je nezbytné v rámci poslání úseku, v němž pracovník působí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zaměstnání na HPP ve vícesměnném provozu (ranní, odpolední - v případě potřeby i noční směna).
* Hodinová čistá mzda od 150 Kč/hod do 155 Kč/hod.
* Práci ve stabilní rodinné firmě.
* Možnost ubytování za výhodných podmínek.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Informace o náboru

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o námi nabízenou pozici, zašlete svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme! Pro více informací volejte naši BEZPLATNOU LINKU 800 310 013.

Výběrové řízení probíhá od první poloviny měsíce srpna 2015 do 1.9.2015 - již nyní možnost se hlásit.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Rodinná firma Cankař a syn ATMOS Bělá pod Bezdězem se zabývá výrobou kotlů na tuhá paliva.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Výroba a průmysl

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Svářečský průkaz (EU).
* Znalost sváření plechu tloušťky 3 - 8 mm.
* Znalost čtení výkresové dokumentace.
* Samostatnost, spolehlivost, 100% docházku.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2238978  Datum zveřejnění: 28.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 150 - 155 Kč/hod čistého