Operátor svařovacího robota pro BOSAL Brandýs nad Labem

DP WORK s.r.o.

Zápská 1857, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 16.200,- Kč/měsíc + příplatky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podílení se na práci u svářecího stroje na výrobní lince – obsluha stroje, vkládání jednotlivých kovových dílů do předem připravených pozic, zapnutí stroje, po skončení operace vyndání hotových dílů ze stroje, kontrola svárů, příprava na další operaci stroje. Znalost kvality sváru bude Vaší nutností.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práce na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Základní mzda od 16.200,- CZK.
* Variabilní složka mzdy 0 - 10% základní mzdy.
* Provoz ve 3 směnách (v případě potřeby 12 hodinové směny)
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
* Orientační čistý příjem včetně příplatků a pohyblivých složek od 93,- CZK/hod.
* Dovolená 25 dní/rok.
* Příspěvek na stravování ve formě stravenek.
* Možnost ubytování s příspěvkem.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 3.500,- CZK.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici nás neváhejte kontaktovat na naší BEZPLATNÉ LINCE 800 310 013 nebo zasílejte své životopisy na [email protected] a my se Vám ozveme!!
NÁSTUPY PRAVIDELNĚ KAŽDÝ TÝDEN DLE DOHODY!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

BOSAL ČR, s.r.o. - výroba a prodej výfukových systémů na vozy do 3,5 tuny a tažných zařízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU technického směru / výhodou bude SŠ technického směru.
* Praxe v obsluze svařovacích robotů min. 1 rok.
* Trestní bezúhonnost.
* Spolehlivost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Dobré rozpoznávací schopnosti, pozornost.
* Svářecí průkaz - DR1 bude výhodou.
* Praxe v průmyslové výrobě bude výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2372907  Datum zveřejnění: 10.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 16.200,- Kč/měsíc + příplatky