Operátor skladu pro Faurecia Automotive Písek

Hledáme zaměstnance pro tuto pozici.

Rozšiřte si praxi u našeho významného zákazníka a partnera FAURECIA Components Písek, s.r.o., zabývajícího se výrobou komponentů pro automobilový průmysl, zejména výrobou kovových konstrukcí a dílů autosedaček.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co Vás čeká:

Práce ve skladu, manipulace s komponenty, hotovými výrobky, naskladnění, vyskladnění dle dokumentů do skladových pozic. Práce s VZV a vykládání, nakládání kamionu, zásobování jednotlivých výrobních linií materiálem.

Co získáte:

* Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Nástupní mzdu od 17.723,- CZK (včetně příplatků).
* Po odpracování 6 měsíců možnost postoupit na vyšší tarif.
* Variabilní složku mzdy 0 - 10%.
* Příplatky za odpolední směnu 5,- CZK/hod.
* Příplatky za noční směnu 15,- CZK/hod.
* Příspěvek na praní 630,- CZK/měsíc.
* Příplatek za práci v nepřetržitém provozu 500,- CZK/měsíc.
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Ubytování zdarma, zaměstnanec hradí pouze manipulační poplatek.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 1.815,- CZK/měsíc.
* Příspěvek na stravování až 500,- CZK/měsíc.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co od Vás očekáváme:

* ZŠ, SOU / SOU technického směru bude výhodou.
* Oprávnění k řízení VZV.
* V případě neplatnosti průkazu VZV Vám zajistíme proškolení a opětovné vystavení.
* Zkušenosti s obsluhou skeneru.
* Neobejdete se bez dobré znalosti češtiny.
* Spolehlivost, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Praxi v oblasti automotive min. 1 rok.

Zaujala Vás tato nabídka?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte +420 383 134 040.

NÁBOROVÉ CENTRUM PÍSEK

DP WORK s.r.o.
třída Národní svobody 158/9
397 01, Písek

Nástup ideálně IHNED!!

Veškeré volné pozice najdete na:
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Průmyslová 466, 397 01 Písek
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
Velkova Dana
Třída Národní svobody 158/9
397 01 Písek
Česká republika
+420 739 486 012
Odpovědět Zpět na výpis pozic Přeposlat známému