Dělník/ce pro Merhautovo pekařství v Benátkách n. Jizerou

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Pražská, 614, 29471, Benátky nad Jizerou, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
až 22.000,- Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká:
Budete se podílet na ruční výrobě a zpracování těst dle rodinných receptur po celou dobu výroby, od přípravy směsi až po zdobení výrobku. Jedná se o práci v nepřetržitém provozu, ale s možností individuálního nastavení směn. Obáváte se, že nemáte dostatečnou praxi? Nebojte se, máme pro Vás připravené pečlivé zaškolení. Hledáme lidi do nového moderního provozu v Milovicích, zapracování bude ale probíhat v Benátkách nad Jizerou. Jsme připraveni s Vámi řešit otázku dopravy do zaměstnání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co získáte:
* Perspektivu a stabilitu zaměstnání v rodinné společnosti.
* Základní nástupní mzdu 15.000,- Kč/měsíc btto.
* Osobní ohodnocení a prémie až 5000,- Kč/měsíc btto.
* Příplatky za práci v noci, SO a NE, přesčas apod. až 2000,- Kč/měsíc btto.
* Pracovní poměr na dobu neurčitou.
* Speciální ceny pro zaměstnance na naše výrobky.
* 20 dní dovolené.
* Možnost sjednat práci na částečný úvazek.
* Vhodnou práci i pro ženy např. na rodičovské dovolené.
* Vhodnou práci pro lidi 50+.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka?
Na vaše životopisy se těší:
Paní Věra Roudnická
Tel.: +420 731 555 604

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jsme rodinné pekařství s tradicí 25 let, kdy pro naše zákazníky pečeme jen to nejlepší. K našim zaměstnancům máme individuální přístup a důležitá je pro nás i péče o ně. Merhautovo pekařství je jistota trvalého a perspektivního zaměstnání a profesního rozvoje. Důkazem je již 12 prosperujících prodejen nejen ve Středočeském kraji. V současné době připravujeme otevření dalších poboček. Stojíme si za dobře odvedenou ruční prací s kvalitními surovinami. Stanete se součástí týmu, ve kterém získáte stabilní zázemí, a zároveň Vás naučíme novým věcem. Nabízíme práci a učení v jednom.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme:
* min. základní vzdělání / SOU nebo praxe v pekařském oboru výhodou.
* Manuální zručnost.
* Zodpovědnost, časovou flexibilitu.
* Chuť dále se rozvíjet, učit se novým věcem.
* Životní optimismus a chuť dělat dobré věci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2561630  Datum zveřejnění: 23.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 22.000,- Kč/měsíc