Operátor výroby s VZV pro Carrier Beroun

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Lidická 323/18, 266 01 Beroun, Okres Beroun
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká::
Příprava materiálu na lince, zakládání dílu do linky. Montáž chladícího nábytku, chladících zařízení z jednotlivých komponentů, na následné kontrole montovaných dílů; montáž osvětlovací kabeláže a chladícího potrubí, zavážení linky materiálem pomocí VZV.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co získáte::
* Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Základní mzdu od 14.000,- CZK.
* Variabilní složku mzdy 0 - 14,- CZK/hod.
* Cestovní náhrady 0 - 4.100,- CZK/měsíc.
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
* Orientační čistý příjem včetně příplatků a pohyblivých složek od 98,- do 110,- CZK/hod.
* Měsíční bonus za docházku až 2.000,- Kč.
* Čtvrtletní bonus za docházku.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Možnost ubytování s příspěvkem.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 2.000,- CZK.
* Stravování zajištěno v závodě.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka?::
Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte naši BEZPLATNOU LINKU 800 310 013.

Nastoupit můžete průběžně dle dohody.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

CARRIER Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. - výroba chladících zařízení - velké průmyslové lednice.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme::
* ZŠ / SOU technického směru, strojní bude výhodou.
* Platné oprávnění na řízení VZV bude nutností.
* Praxi v řízení VZV min. 1/2 roku.
* Spolehlivost, manuální zručnost, pozornost.
* Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav - jedná se o třísměnný provoz.
* Praxe v oblasti automotive bude výhodou, ne však podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2619886  Datum zveřejnění: 24.8.2016