Operátor pro Faiveley Transport Plzeň

Hledáme zaměstnance pro našeho nového zákazníka.

Staňte se členem týmu našeho partnera, jež je přední světovou společností v oblasti dodávek komponentů a technických řešení do železničního průmyslu.
Jedná se o stabilní a trvalé zaměstnání s možností přestupu do kmenového stavu.

Co Vás čeká:

Podílení se na výrobě a kompletaci křídel dveří do železničních souprav - konkrétně se jedná o mechanickou montáž, lepení, povrchovou úpravu, leštění.

Co získáte:

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Základní mzdu od 16.500,- CZK.
  • Měsíční variabilní složku mzdy až 1.650,- CZK.
  • Příplatek za odpolední směnu 10,- CZK/hod.
  • Příplatek za noční směnu 14%
  • Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky samozřejmostí.
  • Orientační čistý příjem bez přesčasů od 100,- CZK/hod. při běžném pracovním fondu.
  • Dovolenou 23 dní/rok, po odpracovaných 2 letech 25 dní/rok.
  • Stravenky v hodnotě 80,- CZK.
  • Možnost bezplatného ubytování nebo příspěvek na vlastní ubytování až 2.500,- CZK/měsíc.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a správa bankovního účtu zdarma.

Co od Vás očekáváme:

  • ZŠ / SOU ve strojírenství výhodou.
  • Spolehlivost, manuální zručnost.
  • Praxe na obdobné pozici min. 1 rok výhodou.

Zaujala Vás tato nabídka?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte +420 383 134 040.

NÁBOROVÉ CENTRUM PÍSEK

DP WORK s.r.o.
třída Národní svobody 158/9
397 01, Písek

  • Nástup IHNED!!
Osobní pohovory probíhají u zákazníka.

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
U Přivaděče 1315/3, 326 00, Plzeň-město
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:

Třída Národní svobody 158/9
397 01 Písek
Česká republika