Operátor montážní linky pro Faurecia Automotive Písek

Hledáme zaměstnance do výroby pro automobilový průmysl.

Pojďte pracovat pro našeho významného zákazníka a partnera FAURECIA Automotive Czech Republic s.r.o., zabývajícího se výrobou výfukových systémů a katalyzátorů.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co Vás čeká:

Budete se podílet na výrobě jednotlivých komponentů na výrobní lince, montáži výfuků a katalyzátorů.

Co získáte:

Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
Nástupní mzdu od 16.601,- CZK (včetně příplatků).
Po odpracování 6 měsíců možnost postoupit na vyšší tarif.
Variabilní složku mzdy 0 - 10%.
Příplatky za odpolední směnu 5,- CZK/hod.
Příplatky za noční směnu 15,- CZK/hod.
Příspěvek na praní 630,- CZK/měsíc.
Příplatek za práci v nepřetržitém provozu 500,- CZK/měsíc.
Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
Dovolenou 25 dní/rok.
Ubytování zdarma, zaměstnanec hradí pouze manipulační poplatek.
Příspěvek na vlastní ubytování až 1.815,- CZK.
Příspěvek na stravování až 500,- CZK/měsíc.
Výhodné telefonní tarify.
Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co od Vás očekáváme:

Postačí Vám základní vzdělání.
Neobejdete se bez dobré znalosti češtiny.
Spolehlivost, manuální zručnost.
Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav - bude nutností.
Schopnost obsluhy jednoduchých strojů a zařízení.
Vysoké pracovní nasazení - jedná se o práci v taktu.
Praxe na výrobní lince / v oblasti automotive bude výhodou, ne však podmínkou.
Zkušenost se sériovou výrobou bude také výhodou.

Zaujala Vás tato nabídka?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte +420 383 134 040.

NÁBOROVÉ CENTRUM PÍSEK

DP WORK s.r.o.
třída Národní svobody 158/9
397 01, Písek

Nástup ideálně IHNED!!

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Průmyslová 466, 39701
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
Kontakt:
Velkova Dana
Třída Národní svobody 158/9
397 01 Písek
Česká republika
+420 739 486 012