Ruční svářeč CO2 pro BOSAL Brandýs nad Labem

Rozšiřte si svářečskou praxi!

Pojďte pracovat pro našeho významného zákazníka a partnera BOSAL ČR, s.r.o., který se zabývá výrobou a prodejem výfukových systémů na vozy do 3,5 tuny a tažných zařízení.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co Vás čeká:

Budete se podílet na ručním sváření dílů výfuků, jejich částí a opravách sváru při špatném svaření CNC strojem.

Co získáte:

* Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Základní mzdu od 21.000,- CZK.
* Variabilní složku mzdy 0 - 10% základní mzdy.
* Provoz ve 3 směnách (v případě potřeby 12 hodinové směny).
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
* Orientační čistý příjem včetně příplatků a pohyblivých složek od 127,- CZK/hod.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Příspěvek na stravování ve formě stravenek.
* Možnost ubytování s příspěvkem.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 3.500,- CZK.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek

Co od Vás očekáváme:

* SOU - obor strojní zámečník / SŠ technického směru bude výhodou.
* Svářecí průkaz - CO2 (propadlý průkaz Vám rádi obnovíme).
* Praxi ve sváření min. 1 rok.
* Trestní bezúhonnost.
* Spolehlivost, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Dobré rozpoznávací schopnosti, pozornost.
* Praxe v oblasti automotive min. 1 rok bude Vaší výhodou.

Zaujala Vás tato nabídka?

V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici nás neváhejte kontaktovat na naší BEZPLATNÉ LINCE 800 310 013 nebo zasílejte své životopisy na nabor@dpwork.cz a my se Vám ozveme!!

NÁSTUPY PRAVIDELNĚ KAŽDÝ TÝDEN DLE DOHODY!

Veškeré volné pozice najdete na:
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Zápská 1857, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Lopatářová Aneta
Smetanova 987
294 01 Bakov nad Jizerou
Česká republika
+420 739 486 013
Odpovědět Zpět na výpis pozic Přeposlat známému
Poslat společnosti životopis
ID: 2718562   Datum zveřejnění: 9.9.2016