Projektový manažer

Projektový manažer pro dotační projekty financované EU.
Do naší společnosti, Polytechna Consulting, a.s., s dlouholetou tradicí v oblasti komplexního poradenství při čerpání dotací ze strukturálních fondů EU hledáme pracovníka na pozici Projektového manažera.
Náplň práce:
  • spolupráce v rámci interního týmu Polytechny Consulting, a.s. při kompletním zpracování projektových žádostí o dotaci ze strukturálních fondů EU, s orientací jak na sociální, tak na podnikatelský sektor (sociální – ESF a investiční - ERDF projekty)
  • analýza dotačního potenciálu klienta a jeho projektového záměru – vyhledání a základní posouzení vhodných dotačních titulů
  • komunikace s příslušnými poskytovateli podpor, spolupráce s klienty
  • dotační poradenství při realizaci projektů podpořených z prostředků strukturálních fondů EU – zpracování zpráv o realizaci a žádostí o platbu, zpracování žádostí o změnu projektu atd.
  • spolupráce v rámci interního týmu při administraci a realizaci výběrových řízení klientů
  • spolupráce na řízení vlastních projektů společnosti
Nabízíme:
  • zaměstnanecký poměr nebo spolupráci na živnostenský list
  • zajímavé finanční ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod a bonusů
  • nástup možný ihned
  • zázemí stabilní a úspěšné společnosti
  • zajímavá práce v perspektivním oboru
  • možnost dalšího profesního růstu
  • pracoviště v Praze s dobrou dostupností na metru linky B, stanice Křižíkova
Požadujeme:
  • minimálně SŠ se zkušenostmi v oboru, nebo alespoň VŠ nejlépe ekonomického směru
  • výhodou jakékoli prokazatelné zkušenosti v oblasti dotací z EU (zejména OPPIK, OPŽP, OPZ nebo i OPLZZ a OPPA)
  • profesionální zručnost při práci s MS Office (Word, Excel)
  • zodpovědnost a samostatnost
  • klientský přístup založený na dobrých komunikačních a prezentačních schopnostech a příjemném vystupování
  • analytické schopnosti, projektové a kritické myšlení, řízení času, smysl pro celek i detail, orientace na výsledek
  • týmový hráč
  • anglický jazyk výhodou - nevyžadujeme
  • řidičský průkaz B – aktivní řidič
Jak se přihlásit?
V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na emailovou adresu daniel.kolar@polytechna.eu nebo zuzana.bejo@polytechna.eu. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat. Společnost Polytechna Consulting, a.s. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Thámova 181/20, 186 00, Praha - Karlín
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Smetanova 987
294 01 Bakova nad Jizerou
Česká republika
ID: 2742357   Datum zveřejnění: 29.9.2016