Operátor výroby pro INTERPLEX Písek

Hledáme zaměstnance pro tuto pozici.

Rozšiřte si praxi u našeho významného zákazníka a partnera INTERPLEX Precision Engineering Czech Republic s.r.o., který se zabývá lisováním kovů a plechů převážně pro elektrotechnický, automobilový i další průmysl na postupových lisech.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co Vás čeká:

Budete se podílet na lisování a montáži automobilových součástí a průmyslových výrobků.

Co získáte:

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
  • Nástupní mzdu od 14.400,- CZK (včetně příplatků).
  • Variabilní složku mzdy 0 - 2.900,- CZK/měsíc.
  • Příplatek za odpolední směnu 8,- CZK/hod.
  • Příplatek za noční směnu 11,- CZK/hod.
  • Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
  • Dovolenou 25 dní/rok.
  • Příspěvek na stravování formou stravenek.
  • Ubytování na naší ubytovně zdarma.
  • Příspěvek na vlastní ubytování až 3.100,- CZK.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co od Vás očekáváme:

  • Postačí Vám základní vzdělání.
  • Spolehlivost, manuální zručnost.
  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
  • Dobré rozpoznávací schopnosti, pozornost.
  • Vysoké pracovní nasazení - jedná se o práci v taktu.
  • Praxe v oblasti automotive bude výhodu.
  • Výhodou bude také zkušenost v sériové výrobě.

Pozice je vhodná pro muže i ženy.
Zaujala Vás tato nabídka?:
Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte +420 383 134 040.

NÁBOROVÉ CENTRUM PÍSEK

DP WORK s.r.o.
třída Národní svobody 158/9
397 01, Písek

  • Nástup ideálně IHNED!!

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Za Pazdernou 1531, 39701 Písek
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:

Třída Národní svobody 158/9
397 01 Písek
Česká republika
ID: 2823778   Datum zveřejnění: 23.11.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.