Operátor výroby pro FAURECIA Plazy

Průměrná čistá hodinová mzda 100 - 110,- Kč.

FAURECIA Interior Systems Bohemia s.r.o. vyrábí komponenty pro automobilový průmysl, zejména palubní desky a dveřní výplně.
DP WORK je spolehlivý zaměstnavatel a zaručuje slušnou práci a férový přístup. Rozhodněte se správně a pojďte cestou lepší práce s námi.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co budete dělat?

  • Obsluhovat poloautomatické vstřikolisy.
  • Manipulovat a vizuálně kontrolovat díly.

Co nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Variabilní složku mzdy až 2.000,- CZK/měsíc.
  • Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
  • Závodní stravování s příspěvkem.
  • Možnost ubytování s příspěvkem.
  • Příspěvek na vlastní ubytování.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Svoz z Mladé Boleslavi je zajištěn.

Jaké schopnosti a dovednosti požadujeme?

  • Spolehlivost, manuální zručnost.
  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
  • Ochotu pracovat v 3 směnném provozu.
  • Vysoké pracovní nasazení.

Zaujala Vás tato nabídka?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte naši BEZPLATNOU LINKU 800 310 013.

  • Pokud můžete nastoupit ihned, budeme rádi.
Veškeré volné pozice najdete na:
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Plazy 100
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
Kontakt:
ID: 2823781   Datum zveřejnění: 23.11.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.