Pomocný operátor výroby pro CARRIER Mýto

Hledáme zaměstnance pro tuto pozici.

Pojďte pracovat pro našeho významného zákazníka a partnera CARRIER Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o., který představuje typy přístěnných chladících regálů.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co Vás čeká:

Budete se podílet na přípravě materiálu na lince, montáži chladícího nábytku, chladicích zařízení a klimatizací z jednotlivých komponentů. Následně budete kontrolovat montované díly a montovat osvětlovací kabeláže a chladící potrubí.

Co získáte:

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
  • Základní mzdu od 11.600,- CZK.
  • Variabilní složku mzdy 0 - 10,- CZK/hod.
  • Cestovní náhrady 0 - 4.100,- CZK/měsíc.
  • Osobní ohodnocení a mimořádné prémie od 0 - 1.500,- CZK.
  • Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
  • Orientační čistý příjem včetně příplatků a pohyblivých složek od 88,- do 96,- CZK/hod.
  • Dovolenou 25 dní/rok.
  • Možnost ubytování s příspěvkem.
  • Příspěvek na vlastní ubytování.
  • Stravování zajištěno v závodě.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co od Vás očekáváme:

  • ZŠ / SOU technického směru, strojní bude výhodou.
  • Spolehlivost, manuální zručnost.
  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav - jedná se o třísměnný provoz.
  • Pozornost a svědomitost.
  • Výhodou bude zkušenost s manipulací s ručními vozíky.
  • Praxe v oblasti automotive bude výhodou, ne však podmínkou.

Zaujala Vás tato nabídka?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte naši BEZPLATNOU LINKU 800 310 013.

  • Nástup ideálně IHNED!!

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Plzeňská 601
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání