Seřizovač pro BOSAL Brandýs nad Labem

DP WORK s.r.o.

Zápská 1857, 250 01 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká::
Budete se podílet na obsluze a seřizování CNC a NC strojů za účelem zajištění optimálního chodu, dále pak na úpravě programů těchto strojů a jejich údržbě. Budete též školit a zaškolovat obsluhu strojů a provádět preventivní údržbu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co získáte::
* Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Základní mzdu od 22.700,- CZK.
* Variabilní složku mzdy 0 - 12% základní mzdy.
* Variabilní složku mzdy za docházku 0 - 4% základní mzdy.
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
* Orientační čistý příjem včetně příplatků a pohyblivých složek 131,- CZK/hod.
* Příplatek za práci v nepřetržitém režimu 10,- CZK/hod.
* Roční odměnu 6.000,- CZK.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Příspěvek na stravování ve formě stravenek.
* Možnost ubytování s příspěvkem.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 3.500,- CZK.
* Provoz ve 3 směnách (v případě potřeby 12 hodinové směny).
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka?::
Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte naši BEZPLATNOU LINKU 800 310 013.

* Nástup ideálně IHNED!!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme::
* SOU/SŠ technického směru.
* Základní orientaci v oboru CNC a NC programování.
* Základní znalost svařování (MIG, MAG, TIG).
* Trestní bezúhonnost.
* Schopnost plánování a rozložení revizní činnosti do pracovní směny.
* Schopnost čtení technické dokumentace.
* Spolehlivost, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Praxi v údržbě strojů a zařízení min. 1 rok.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2935758  Datum zveřejnění: 17.2.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.