Personální a vzdělávací společnost

Obsluha dřevoobráběcího stroje pro KLAUS TIMBER Kasejovice

Hledáme zaměstnance pro tuto pozici.

Pojďte pracovat pro našeho významného zákazníka a partnera KLAUS TIMBER a.s., který je výrobní dřevařskou společností působící v regionu jižního Plzeňska.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co budete dělat?

  • Připravovat, vyrovnávat materiál pro výrobu palet do šablony.
  • Spojovat jednotlivé části dřevěných výrobků pneumatickým nářadím.
  • Připravovat materiál ke spojení na paletu.
  • Spojovat části palety pneumatickým nářadím.
  • Značit výrobek.
  • Vizuálně kontrolovat a odebírat hotové palety.
  • Provádět vyrovnání a přípravu pro odvoz palet VZV.

Pokud máte zkušenost s řízením VZV, můžete postoupit na pozici řidiče VZV.
Jedná se o práci v úkolu.

Co Vám za to nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
  • Motivující finanční ohodnocení - dle dosažení normy.
  • Variabilní složka mzdy 0 - 2.000,- Kč.
  • Příplatek za práci v noční směně 10 %.
  • Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
  • Dovolenou 20 dní/rok.
  • Ubytování v areálu firmy zdarma.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Jaké schopnosti a dovednosti požadujeme?

  • Postačí Vám základní vzdělání.
  • Spolehlivost, manuální zručnost.
  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav - budete pracovat ve 12 hodinových směnách.
  • Ochotu pracovat 6 dní v týdnu.
  • Praxe s pneumatickým nářadím bude výhodou, ne však podmínkou.
  • Praxe v dřevařském průmyslu bude také výhodou.

Oslovili jsme Vás?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte +420 383 134 040.

NÁBOROVÉ CENTRUM PÍSEK

DP WORK s.r.o.
třída Národní svobody 158/9
397 01, Písek

  • Nástup IHNED!!

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Kladrubce 1, 335 44 Kasejovice
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
Kontakt:

Třída Národní svobody 158/9
397 01 Písek
Česká republika
ID: 3025041   Datum zveřejnění: 21.4.2017
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.