Strojní konstruktér pro IVECO Vysoké Mýto

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Dobrovského 74, 566 01 Vysoké Mýto, Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Tvým úkolem?::
* Budeš navrhovat konstrukční řešení v rámci svěřené oblasti, a to na základě požadavků zákazníků.
* Zodpovědný budeš za funkčnost a kompatibilitu nových řešení.
* Čeká Tě tvorba konstrukční dokumentace, a to zejména v systému CAD.
* Svěříme Ti provádění kalkulací a analýz.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak si Tě představujeme?::
* Máš vysokoškolské vzdělání, strojního zaměření.
* Modelování v CADu (Catia V5) je pro Tebe hračkou.
* Týmová práce je pro Tebe samozřejmost, stejně jako dobrá organizace práce.
* Jsi samostatný a komunikativní člověk.
* K řešení problémů se stavíš čelem a řešení dotahuješ do konce.
* Zátěžové situace jsou pro Tebe výzvou.
* Praxe či znalost oblasti konstrukce/výroby autobusů nebo jiných průmyslových výrobků je výhodou pro Tebe.

Informace o náboru

Jdeš do toho?::
Těšíme se na Tebe! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volej +420 465 452 128 a nebo pošli CV přímo na [email protected].

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

A na co se můžeš těšit?::
* Zaměstnáme Tě na hlavní pracovní poměr a dobu neurčitou.
* Přivítá Tě parta bezva kolegů, kteří Tě rádi zaučí a vysvětlí, jak to u nás funguje.
* Počítač máš již připravený.
* Záleží nám na Tvém růstu, proto Tě budeme vzdělávat v rámci různých kurzů a školení.
* Mezi další motivaci připočti jednorázovou roční odměnu za Tvé úsilí.
* Kdykoli během dne se můžeš občerstvit kávou nebo čajem.
* Stravování máš zajištěné v naší závodní jídelně, část nákladů Ti zaplatíme.
* I Tvé zdraví je pro nás důležité, proto Tě 2x ročně zásobíme vydatnou porcí vitamínů.
* Pokud už teď myslíš na zajištění v důchodu, rádi Tě podpoříme příspěvkem na penzijní pojištění.
* Můžeš využít benefitní poukázku Unišek na ozdravný pobyt.
* Kromě víkendů a svátků, si odpočineš 25 dní v roce.
* Jsme tým a rádi se scházíme i mimo kancelář, těš se proto na společné akce. A co takhle s námi občas po práci zajít na jedno?
* K tomu Tě čekají další a další výhody dle kolektivní smlouvy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3050596  Datum zveřejnění: 9.5.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.