Personální a vzdělávací společnost

Prodavač/ka pro Merhautovo pekařství

Rozšiřujeme náš profesionální tým a hledáme vhodné kandidáty/ky.

Jsme rodinné pekařství s tradicí 25 let, kdy pro vás pečeme jen to dobré. K našim zaměstnancům máme individuální přístup, důležitá je pro nás péče o ně. Merhautovo pekařství je jistota trvalého a perspektivního zaměstnání a profesního rozvoje. Důkazem je 12 prosperujících prodejen nejen ve Středočeském kraji. V současné době připravujeme otevření dalších poboček. Důležité je pro nás osobní a vstřícné jednání se zákazníkem. Stanete se součástí týmu, ve kterém získáte stabilní zázemí a kde nasloucháme Vašim nápadům.

Co bude Vaším úkolem?

Budete se podílet na prodeji širokého portfolia pekařských a cukrářských výrobků vysoké kvality a doplňkového sortimentu. Jedná se o práci ve dvousměnném provozu v Brandýse nad Labem, Čelákovicích nebo Lysé nad Labem s nástupem ihned. Obáváte se, že neznáte dostatečně naše výrobky? Nebojte se, máme pro Vás připravené pečlivé zaškolení.

Na co se můžete těšit?

  • Stabilní zaměstnání v kolektivu rodinné společnosti.
  • Základní nástupní mzdu 17.000 Kč/měsíc btto.
  • Příplatky za práci v sobotu a osobní prémie až 4.000 Kč/měsíc btto.
  • Výkonnostní ohodnocení až 4.000 Kč/měsíc btto.
  • Speciální ceny pro zaměstnance na naše výrobky ve výši 50%.
  • 20 dní dovolené.

Jak si vás představujeme?

  • Jste vyučeni, plus pro vás, pokud v daném oboru.
  • Máte zkušenosti v této oblasti nebo vás prodej jednoduše baví.
  • Máte obchodního ducha a baví vás komunikace s lidmi.
  • Jste životní optimista s chutí nabízet naše dobroty.

Místa výkonu práce:

Masarykovo nám. 34, 250 01 Brandýs nad Labem
Sedláčkova 109, 250 88 Čelákovice
Masarykova 206, 289 22 Lysá nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka?

Na vaše životopisy se těší:
Paní Jana Nováčková
Tel.: +420 739 632 003
Email: kariera@merhautovo.cz
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Pražská 614, 294 71 Benátky nad Jizerou
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Kontakt:
Merhaut s.r.o.
Nováčková Jana
Pražská 614
294 71 Benátky nad Jizerou
Česká republika
+420 739 632 003
ID: 3070086   Datum zveřejnění: 19.5.2017
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.