Vedoucí plánování výroby

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Okres Beroun
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?::
* Povedete menší tým lidí.
* Budete zodpovídat za plnění stanovených cílů ve svém oddělení a pravidelný reporting.
* Společně se svým týmem zajistíte, že budeme vyrábět, co zákazník požaduje, budeme mít materiál v potřebné kvalitě a nebudeme mít přebytečné zásoby ve skladech.
* Neustále se zlepšujeme, takže budete pracovat na projektech, které nám pomohou snížit úroveň zásob, zefektivnit toky materiálů a informací, lépe uspořádat layouty pracovišť a skladovacích ploch.
* Běžně budete komunikovat v angličtině.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od Vás očekáváme?::
* Středoškolské/vysokoškolské vzdělání nejlépe technického nebo logistického směru.
* Praxi na obdobné pozici.
* Angličtinu, se kterou vyřešíte jakýkoliv problém.
* Zkušenosti se systémem SAP.
* Samostatnost a schopnost motivovat své podřízené.

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce na níže uvedené kontakty a my se Vám ozveme.

Není to Vaše vysněná práce?