Personální a vzdělávací společnost

Dělník montáže pro SOR Libchavy

Průměrný čistý výdělek 128 Kč/hod.

Staňte se členem týmu našeho nového partnera, jež se specializuje na výrobu autobusů, jejich servis, opravy a prodej náhradních dílů.
Jedná se o stabilní a trvalou práci s jednosměnným provozem a s možností přestupu do kmenového stavu.

Co budete dělat?

  • Montovat a demontovat jednoduché části autobusů.
  • Řezat závity.
  • Montovat a ustavovat kryty a upevňovat je pomocí šroubů a matic.
  • Navlékat háčky a záclonky na záclonkové tyče a montovat je do vozu, apod.

Co získáte?

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Měsíční variabilní složku mzdy až 2.880 Kč/měsíc.
  • Diety 191 Kč/den.
  • Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky samozřejmostí.
  • Dovolenou 22 dní/rok.
  • Závodní stravování s dotací.
  • Možnost ubytování s příspěvkem nebo příspěvek na vlastní ubytování až 1.500 Kč/měsíc.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a správa bankovního účtu zdarma.

Co od Vás očekáváme?

  • Vyučení.
  • Manuální zručnost.

Zaujala Vás tato nabídka?

V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici nám zašlete svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte +420 739 582 883.

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Libchavy 48, 561 16 Libchavy
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Vašátkova 28
517 01 Solnice
Česká republika