Operátor skladu pro Faurecia Automotive Písek

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Průmyslová 466, 397 01 Písek, Jihočeský kraj, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
od 17.723,- Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká::
Práce ve skladu, manipulace s komponenty, hotovými výrobky, naskladnění, vyskladnění dle dokumentů do skladových pozic. Práce s VZV a vykládání, nakládání kamionu, zásobování jednotlivých výrobních linií materiálem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co získáte::
* Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Nástupní mzdu od 17.723,- CZK (včetně příplatků).
* Po odpracování 6 měsíců možnost postoupit na vyšší tarif.
* Variabilní složku mzdy 0 - 10%.
* Příplatky za odpolední směnu 5,- CZK/hod.
* Příplatky za noční směnu 15,- CZK/hod.
* Příspěvek na praní 630,- CZK/měsíc.
* Příplatek za práci v nepřetržitém provozu 500,- CZK/měsíc.
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Ubytování zdarma, zaměstnanec hradí pouze manipulační poplatek.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 1.815,- CZK/měsíc.
* Příspěvek na stravování až 500,- CZK/měsíc.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka?::
Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte +420 383 134 040.

NÁBOROVÉ CENTRUM PÍSEK

třída Národní svobody 158/9
397 01, Písek

Nástup ideálně IHNED!!

Veškeré volné pozice najdete na:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

FAURECIA Automotive Czech Republic s.r.o. - výroba výfukových systémů a katalyzátorů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme::
* ZŠ, SOU / SOU technického směru bude výhodou.
* Oprávnění k řízení VZV.
* V případě neplatnosti průkazu VZV Vám zajistíme proškolení a opětovné vystavení.
* Zkušenosti s obsluhou skeneru.
* Neobejdete se bez dobré znalosti češtiny.
* Spolehlivost, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Praxi v oblasti automotive min. 1 rok.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2546678  Datum zveřejnění: 2.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 17.723,- Kč/měsíc