Operátor robota pro BOSAL Brandýs nad Labem

DP WORK s.r.o.

Zápská 1857, 250 01 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká::
Budete se podílet na práci u svářecího stroje na výrobní lince – obsluze stroje, vkládání jednotlivých kovových dílů do předem připravených pozic, zapnutí stroje, po skončení operace vyndání hotových dílů ze stroje, kontrole svárů, přípravě na další operaci stroje. Znalost kvality sváru bude Vaší nutností.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co získáte::
* Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Základní mzdu od 16.700,- CZK.
* Variabilní složku mzdy 0 - 12% základní mzdy.
* Variabilní složku mzdy za docházku 0 - 4% základní mzdy.
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
* Orientační čistý příjem včetně příplatků a pohyblivých složek 100,- CZK/hod.
* Příplatek za práci v nepřetržitém režimu 10,- CZK/hod.
* Roční odměnu 6.000,- CZK.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Příspěvek na stravování ve formě stravenek.
* Možnost ubytování s příspěvkem.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 3.500,- CZK.
* Provoz ve 3 směnách (v případě potřeby 12 hodinové směny)
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka?::
Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte naši BEZPLATNOU LINKU 800 310 013.

* Nastoupit můžete průběžně dle dohody.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme::
* SOU technického směru / výhodou bude SŠ technického směru.
* Praxi v obsluze svařovacích robotů min. 1 rok.
* Trestní bezúhonnost.
* Spolehlivost, manuální zručnost, fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Dobré rozpoznávací schopnosti, pozornost.
* Svářecí průkaz - DR1 bude výhodou.
* Praxe v průmyslové výrobě bude výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2985145  Datum zveřejnění: 23.3.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.