Realitní makléř/makléřka

DR SPOLU s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zprostředkování koupi, prodeje nebo pronájmu nemovitostí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- časovou nezávislost
- motivační provizní systém (výše výdělku u nás není omezena)
- provize z hypoték a pojištění
- pravidelná školení
- žádné vstupní poplatky
- výhodný tarif s neomezeným voláním
- možnost seberealizace a kariérního růstu

Informace o náboru

HLEDÁTE PRÁCI:
- s pevnou pracovní dobou?
- s podprůměrnou mzdou?
- kde budete řešit nepříjemné vztahy na pracovišti a "namachrované" šéfy?

PAK VÁM PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ PŘI HLEDÁNÍ.

My nabízíme pravý opak. Nadstandardní příjem, časovou nezávislost a práci bez šéfů.

Vaše nová budoucnost začíná dnes, tak mě neváhejte kontaktovat pro nezávaznou schůzku, aby jste se dozvěděli více o práci ve společnosti Directreal.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- obchodní talent
- komunikační a vyjednávací schopnosti
- serioznost, samostatnost a spolehlivost
- ochota věnovat práci svůj čas a energii
- základní znalost PC
- řidičský průkaz sk. B
- trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

DR SPOLU s.r.o. je sebevědomá a životaschopná firma, která již několik let úspěšně podniká v oblasti realitních služeb. Přinášíme nový přístup ke klientovi. Narodili jsme se tu, žijeme tu, známe místní odlišnosti, výhody i nevýhody této oblasti. I díky tomu umíme snáze zprostředkovat koupi, prodej nebo pronájem nemovitostí.
ID: 1908193  Datum zveřejnění: 24.10.2014