Pomocný operátor ve výrobě 24-26 000Kč , doprava, strava, bonusy, příplatky, Havlíčkův Brod

DRAFT people s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Středočeský kraj, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník, Jihočeský kraj, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Plzeňský kraj, Domažlice, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov, Karlovarský kraj, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Ústecký kraj, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Liberecký kraj, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Královéhradecký kraj, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Pardubický kraj, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Kraj Vysočina, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Jihomoravský kraj, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Zlínský kraj, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Olomoucký kraj, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Moravskoslezský kraj, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
HNED
Nabízený plat (hrubého)
24 000 - 26 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

jednoduché manuální práce při obsluze strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- práci na hlavní pracovní poměr
- doprava do práce a z práce zdarma
- možnost ubytování nebo příspěvku
- příspěvek na stravování
- příplatky za přesčasy
- týdenní zálohy
- bonusy a individuální ohodnocení

Informace o náboru

Požadujeme:
- zodpovědnost
- pravidelnou docházku
- zájem o stabilní a dlhodobou práci
- chut pracovat
- bezproblémové chováni
- dobrý zdravotní stav

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

manuální práce při obsluze strojů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pracovitost, zodpovědnost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

DRAFT people s.r.o.,jsme agentura práce působící v České republice, aktivně vyhledáváme různé pracovní pozice pro uchazeče, obsazujeme zaměstnanců na jednoduché pracovní pozice, např. pomocný operátor ve výrobě, kontrolor kvality, řidič VZV, manipulant, naší prioritou je vzájemná spokojenost zaměstnance a zaměstnavatele a proto dbáme na 100% servis pro zaměstnance, zajišťujeme dopravu, přispíváme na stravu, za přesčasy finančně odměňujeme ...

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Machkova 587/42
500 11 Hradec Králové
ID: 3060827   Datum zveřejnění: 15.5.2017