Pojď s námi vyrábět pro Jaguár - Havlíčkův Brod / nástup ihned (22 000-30 000 kč) ubytování, doprava, bonusy, strava, zálohy

DRAFT people s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčianský kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitranský kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Praha, Středočeský kraj, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník, Jihočeský kraj, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Plzeňský kraj, Domažlice, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov, Karlovarský kraj, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Ústecký kraj, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Liberecký kraj, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Královéhradecký kraj, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Pardubický kraj, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Kraj Vysočina, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Jihomoravský kraj, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Zlínský kraj, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Olomoucký kraj, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Moravskoslezský kraj, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní společnost hledáme pracovníky na pozici výrobní pracovník / výrobní pracovnice.
Společnost zajišťuje výrobu plechových komponentů pro automobilový průmysl (nápravy, výfuky ...)
Obsazujeme pracovníků na pracovní pozice do logistiky, svařovny, lisovny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Pracovní smlouva na dobu neurčitou ihned
-Výplata mzdy k 20. dni po skončení měsíce
-Záloha po odpracování týdnu
-dotované stravování
-Příplatky za práci nad čas
-ubytování zabespečeno a hrazeny
-oblečení ZDARMA
-Lékařská prohlídka ZDARMA
-doprava do práce a z práce zdarma
-Pro zaměstnance z okolí příspěvek na bydlení 2000Kč k výplatě
-Bonusy za dobré odvedenou práci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost zabývající se karosářských dílů a výfuků a ostatních výrobků z plechu pro automobily.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

DRAFT people s.r.o.,jsme agentura práce působící v České republice, aktivně vyhledáváme různé pracovní pozice pro uchazeče, obsazujeme zaměstnanců na jednoduché pracovní pozice, např. pomocný operátor ve výrobě, kontrolor kvality, řidič VZV, manipulant, naší prioritou je vzájemná spokojenost zaměstnance a zaměstnavatele a proto dbáme na 100% servis pro zaměstnance, zajišťujeme dopravu, přispíváme na stravu, za přesčasy finančně odměňujeme ...

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Machkova 587/42
500 11 Hradec Králové