Účetní

Dräger Chomutov s.r.o. (MPSV)

Průmyslová č.e. 14, 431 51 Klášterec nad Ohří, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
33000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní účetní (24111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dräger Chomutov s.r.o., IČ 28668197
Pracoviště:Dräger Chomutov s.r.o. - provozovna Klášterec nad Ohří, Průmyslová č.e. 14, Vernéřov, 431 51 Klášterec nad Ohří 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-10-01
Mzdové rozpětí:od 33000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Volat a domluvit pohovor od 8 do 17 hodin na tel. 474 319 051 (paní Kdolská) nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: [email protected]

Místo výkonu práce: Klášterec nad Ohří, Chomutov

Požadavky: ukončené SŠ či VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe na pozici hlavní účetní a zkušenost s kompletním vedením účetnictví, výborná znalost české účetní a daňové legislativy, znalost IFRS výhodou, dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), práce v SAP vítána, AJ/NJ - středně pokročilá úroveň, organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilita, pečlivost, cit pro detail, zkušenosti z výrobní společnosti

Náplň práce: spolupráce na transferu účetnictví z mateřské společnosti, metodické nastavování účetních postupů a zpracování interních směrnic, odpovědnost za vedení účetnictví v souladu s platnou legislativou, příprava podkladů, sestavování účetních závěrek, inventarizace, evidence a účtování majetku a mezd, odpovědnost za splnění daňových povinností - DPH, silniční daň, daň z nemovitostí, komunikace s auditory, daňovými poradci a úřady, kontrola a zaúčtování cestovních výloh a vyúčtování zaměstnanců

Nabízíme: příležitost k seberealizaci v renomované výrobní společnosti, systém benefitů (stravenky, vzdělávací kurzy, 5 týdnů dovolené po roce spolupráce), plný pracovní úvazek a pružná pracovní doba, místo výkonu práce: Průmyslová zóna Verne, občasně Chomutov, nástup dle dohody

Poslední změna:2015-10-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chomutov

číslo volného místa: 9417190778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou