Obchodník pro cloudové a hostingové služby

Dragon Internet a.s. (MPSV)

Místo práce
Pod Loretou 883, 293 06 Kosmonosy, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 70000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dragon Internet a.s., IČ 27237800
Pracoviště:Pod Loretou 883, 293 06 Kosmonosy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 70000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Dragon Internet a.s., regionální poskytovatel telekomunikačních služeb, hledá pracovníka na pozici: Obchodník pro cloudové a hostingové služby

Požadujeme
- ukončené SŠ vzdělání
- výborné vyjednávací a prezentační dovednosti
- znalosti ICT trhu s důrazem na hosting a cloud computing
- obchodního ducha s minimálně 2 roky zkušeností na obdobné pozici
- základní technické znalosti HW a SW (lepší než uživatelské)
- flexibilitu, komunikativnost, reprezentativní vystupování
- schopnost budovat a rozvíjet vztahy a orientace na plnění cílů
- řidičský průkaz sk.B

Pracovní náplň
- vyhledávání nových obchodních příležitostí pro vybrané firemní produkty (virtuální servery, hosting, housing, ICT správa a MDM)
- samostatné vedení obchodních jednání
- udržování kontaktů se stávajícími zákazníky
- získávání informací o trhu a konkurenci
- tvorba a prezentace nabídek
- příprava a účast na konferencích

Nabízíme
- motivující platové ohodnocení, bonusy plynoucí z projektů
- příjemné pracovní prostředí
- sympatický a přátelský kolektiv
- možnost dalšího vzdělávání a další zaměstnanecké benefity
- nástup možný ihned

Poslední změna:2017-02-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav

číslo volného místa: 12168820721

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou