Online marketér/ka

DRAGONFLY trading s.r.o. (MPSV)

Dalimilova 1950, 370 06 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-10
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:DRAGONFLY trading s.r.o., IČ 28122232
Pracoviště:Dalimilova 1950/1a, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-03-10
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme člověka s praxí na seniorskou pozici do online marketingu na HPP.
Náplň práce: tvorba markegingových plánů, stanovení a výpočet cílů, navržení strategie, vyhodnocování investic do reklamy, reporting, hledání nových prodejních a marketingových kanálů. Social, PPC, emailing, SEO, product placement. Nejen řízení, ale také částečná exekutiva. Jedná se o výrobu fitness oblečení a prodej na e-shopu do celého světa.
Požadavky: nutná praxe v marketingu, perfektní znalost AJ.
Nabízíme: pohodové pracovní prostředí a kolektiv

Poslední změna:2017-03-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12317850745

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou