Referent/ka státní správy pro sekci stavební

Drážní úřad (MPSV)

Místo práce
Škroupova 1017, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2015-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (3343)

Pracoviště a kontakty

Firma:DRÁŽNÍ ÚŘAD, IČ 61379425
Pracoviště:DRÁŽNÍ ÚŘAD - sekce stavební, oblast Plzeň, Škroupova 1017/11, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-04-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Drážní úřad Praha, pracoviště Plzeň:
Referent státní správy pro sekci stavební, pracoviště Plzeň. Jedná se o výkon funkce
speciálního stavebního úřadu.
Náplň práce bude orientována především na výkon státního dozoru ve věcech drah, státního
dozoru ve věcech stavebního řádu a provádění kontrolních prohlídek staveb podle zák.
č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu ve znění pozdějších předpisů (dále
jen „stavební zákon“), tj. zejména dodržování technologických postupů, bezpečnost osob na
staveništi, zda je stavba prováděna podle ověřené dokumentace… podrobně specifikuje § 132
a § 133 stavebního zákona.
Požadavky na kvalifikaci:
Vysokoškolské vzdělání stavebního případně i dopravního směru, praxe ve státní správě
vítána, ucházet se však mohou i čerství absolventi. Podmínkou přijetí je bezúhonnost a dobré
organizační a odborné schopnosti.
Nutnou podmínkou pro přizvání k ústnímu pohovoru je zaslání vyplněného informativního
zkušebního testu, který naleznete webových stránkách Drážního úřadu, v sekci „volná místa“.
Nástup možný od 1.4.2015.
Platové zařazení:
Zaměstnanec bude zařazen podle vzdělání a vykonávané činnosti až do 11. platové třídy podle
nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a
správě, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve
veřejných službách a správě.
Své životopisy a spojení zašlete na e-mail [email protected]
Uzávěrka pro zaslání nabídek je 10.3.2015

Poslední změna:2015-02-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 8406930734

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně