Podlaháři / parketáři - Německo - prémie 300 Euro! (m/ž/n)

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 3 100 Kč/měsícNástupní prémie 300 Euro!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš novou příležitost u solidní německé firmy? Chceš mít jistotu dlouhodobé spolupráce? Preferuješ individuální přístup?

Pak se podívej k nám!

Vykonávané činnosti:

  • pokládání textilních a elastických podlahových krytin a dalších typů, např. PVC, gumové podlahové krytiny, linoleum, koberce, plovoucí podlahy na podlahy,
  • pokládání parket (např. hotových, průmyslových, mozaikových)
  • příprava schodů a zdí
  • příprava podkladu (tmelení, broušení, pokládání dřevotřísek a fermacellových desek)
  • měření, řezání, případně střih a upevnění podlahové krytiny
  • montáže lišt
  • pokládání speciálních vzorů dle návodu
  • přesný řez a lepení nebo stlučení parket, případně dřevěných částí
  • péče o vrchní plochy broušením a lakováním (např. voskem, olejem, lakem)
  • restaurace parketovýh podlah (výměna, doplnění podlahových desek)
  • péče o parketové a dřevěné podlahy

Zaměstnanecké výhody, benefity

PRÉMIE 300 EURO PRO NOVÉ ZAMĚSTNACE!
Konkrétněji s vhodnými uchazeči při telefonickém pohovoru.

Toto je u nás samozřejmostí:

  • férové výběrové řízení - jsme vázáni etickým kodexem
  • práce na dobu neurčitou
  • tarifní výdělek
  • diety (nezdaněný příspěvek na bydlení a dopravu)
  • práce po celý rok bez přestávek
  • příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
  • příspěvek na Vánoce a na dovolenou (po odpracovaných 6-ti měsících)
  • výborná organizace práce - po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
  • až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
  • zdravotní a sociální pojištění (důchodové, pojištění v nezaměstnanosti ) dle německých předpisů
  • možnost výplaty záloh zakaždý odpracovaný týden
  • v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního pracovního náčiní
  • zajišťění ubytování v místě výkonu práce
  • benefit SODEXO karta - 44 Euro měsíčně

Informace o náboru

Nebojíš-li se zkusit něco nového, přijď k nám. Práce je pro naše zaměstnance dostatek po celý rok. Pracovní perspektiva je u nás dlouhodobá - nestojíme o krátkodobé využití "pracovní síly", ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Vždy s našimi zaměstnanci společně hledáme řešení v problematických situacích. Důležitý je pro nás není jenom pracovní výkon, ale také vzájemná důvěra!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Nemovitosti, stavby - pokládání podlahových krytin

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • výuční list v oboru a/nebo víceletá praxe
  • němčina na komunikativní úrovni, znalost odborné terminologie - uchazeč se musí samostatně dorozumět na pracovišti, pochopit zadaný úkol, provést jej dle instrukcí, popsat problém
  • dobrá orientace v návodech
  • zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
  • slušné vystupování a výborná pracovní disciplína
  • samostatnost
  • flexibilita - připravenost na práci na více projektech v průběhu roku (projekty mohou mít různou dobu trvání a mohou probíhat na různých místech v Německu)
  • řidičský průkaz a vlastní automobil
  • pracovní zkušenosti z Německa vítány

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

ID: 1831798  Datum zveřejnění: 8.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 100 Kč/měsíc