Přijmeme více instalatérů do Německa - Ihned!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
2500 - 2900 EUR/měsíc (netto 2100 - 2200 EUR/měsíc)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše německá personální firma přijme na HPP zkušené instalatéry a topenáře na stavební projekty do Německa.

Co Vás čeká:

- instalace, provoz a obsluha sanitárních zařízení, topení a klimatizací
- výměna částí, např. těsnění, filtrů a nástavců
- zasítění soustav a systémů
- zjištění chyb a jejich oprava

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na dobu neurčitou
- tarifní výdělek a diety (nezdaněný příspěvek na bydlení a dopravu)
- práce po celý rok bez přestávek
- příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
- příspěvek na Vánoce a na dovolenou (po odpracovaných 6-ti měsících)
- výborná organizace práce - po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
- 24 až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
- zdravotní a sociální pojištění (důchodové, pojištění v nezaměstnanosti ) dle německých předpisů
- možnost výplaty týdenních záloh
- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního pracovního náčiní
- zajišťění ubytování v místě výkonu práce

Informace o náboru

- znalost němčiny podmínkou na komunikativní úrovni
- vlastní auto podmínkou
- životopis a průvodní dopis v němčině
- nezaměstnáváme skupiny pracovníků, pouze jednotlivce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Stavebnictví, nemovitosti.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výuční list v oboru a/nebo víceletá doložená praxe v oboru instalatér, topenář
- němčina na komunikativní úrovni, znalost odborné terminologie - uchazeč se musí samostatně dorozumět na pracovišti, pochopit zadaný úkol, provést jej dle instrukcí, popsat problém
- dobrá orientace v návodech
- zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
- slušné vystupování a výborná pracovní disciplína
- samostatnost
- flexibilita - připravenost na práci na více projektech v průběhu roku (projekty mohou mít různou dobu trvání a mohou probíhat na různých místech v Německu)
- řidičský průkaz a vlastní automobil
- výhodou zkušenost s instalací vzduchotechniky a klimatizací
- pracovní zkušenosti z Německa (případně z Rakouska) vítány

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstleistung GmbH ist ein sächsisches Unternehmen und wurde 1996 gegründet. Aufgrund unserer langjährigen und umfangreichen Erfahrung im Bereich Personaldienstleistung ist es uns gelungen, zu einem namhaften Unternehmen dieser Branche zu werden.

Die von uns geplanten Vorstellungen und Ideen haben wir in die Tat umsetzen können. Dies sind z.B. verstärkte Kunden- und Mitarbeiterbetreuung, verbesserte Mitarbeitermotivation und daraus resultierend, eine größere Zufriedenheit bei unseren Kunden.

Unternehmen unterschiedlicher Branchen und Größenordnungen nutzen unsere Dienstleistung, von der „Ein-Mann-Überlassung“, Großprojekten bis hin zur Personalvermittlung. Die Begriffe „Personalproblem“ oder „Personalengpässe“ gehören für unsere Kunden der Vergangenheit an. Wir unterstützen unsere Kunden im gesamten Bundesgebiet und zwischenzeitlich auch im Ausland.

Adresa společnosti

Dremo Personaldiensleistung GmbH
Mengsstr. 4
D-01139 Dresden
Německo

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 1831938   Datum zveřejnění: 7.9.2016