Reagujte bez životopisu

Ošetřovatelé do domovů pro seniory - Německo! Možný okamžitý nástup!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Overbeckstraße, Drážďany, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Tarifní výdělek a diety - 1.700 až 2.000 EUR čistého měsíčně! Nezdaněných 44 EUR měsíčně na benefitovou kartu!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma DREMO Personaldienstleistung GmbH nabírá zaměstnance do domovů seniorů v Německu.

Co na Vás čeká:
➖ odpovědná komplexní péče o pacienty v domovech seniorů (stacionární péče)
➖ pomoc při pohybu a aktivaci pacientů
➖ doprovázení pacientů při jejich aktivitách během dne
➖ dokumentace provedené práce

V rámci vykonávání práce se považuje za samozřejmost dodržování ochranných opatření a hygienických předpisů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

✔️ práce na dobu neurčitou na základě pracovní smlouvy
✔️ tarifní výdělek a diety - 1.700 až 2.000 EUR čistého měsíčně
✔️ ubytování zdarma (zajišťujeme kompletní organizaci ubytování)
✔️ příplatky za přesčasy, práci o svátcích, za noční práci
✔️ příspěvek na Vánoce a na dovolenou
✔️ nezdaněných 44 EUR měsíčně na benefitovou kartu
✔️ až 30 dní dovolené
✔️ sociální zajištění (zdravotní, důchodové, pojištění v nezaměstnanosti)
✔️ možnost vyplácení peněžních záloh týdně
✔️ v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a obuvi
✔️ až 500 EUR odměna za doporučení dalšího vhodného zaměstnance

Informace o náboru

Nebojíte-li se zkusit něco nového, přijďte k nám. Práce je pro naše zaměstnance dostatek po celý rok. Pracovní perspektiva je u nás dlouhodobá - nestojíme o krátkodobé využití "pracovní síly", ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Vždy společně s našimi zaměstnanci hledáme řešení v problematických situacích. Důležitý je pro nás není jenom pracovní výkon, ale také vzájemná důvěra!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Péče o osoby závislé na pomoci druhého člověka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ošetřovatel

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

➖ dobrá znalost němčiny - schopnost komunikovat v práci i v běžných situacích
➖ praxe z domovů seniorů, domovů s pečovatelskou sloužbou nebo nemocnic
➖ výhodou zkušenost z oblasti ambulantní péče
➖ min. dokončené vzdělání v oboru ošetřovatel (ošetřovatelský kurz)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Medak
Tel.: prace@dremo.com
E-mail: poslat životopis
ID: 3100419  Datum zveřejnění: 21.12.2021