Skladník - skladnice

Dřevocentrum CZ, a.s. (MPSV)

Místo práce
109, 538 31 Chrudim, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-16
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků (83443)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dřevocentrum CZ, a.s., IČ 27904610, http://www.drevocentrumcz.cz
Pracoviště:Dřevocentrum CZ, s.r.o. - provozovna, Medlešice 109, Chrudim, 538 31 Medlešice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-16
Mzdové rozpětí:od 16000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Medlešice 109.
Pracovní náplň: skladování zboží, komunikace s klienty.
Požadavky: dobré vystupování, spolehlivost, samostatnost, pracovní nasazení, obchodní a týmový duch, chuť pracovat a zdokonalovat se, ŘP sk. B, průkaz VZV.
Nabízíme: dobré platové ohodnocení, vzdělávání a možnost odborného růstu, zaměstnanecké výhody.
Kontakt: životopis s průvodním dopisem zasílat na [email protected].

Poslední změna:2017-05-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 12398030751

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné, oprávnění na VZV