Montér leteckých interiérů, truhlář

Driessen Aerospace CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Podnikatelská 1226, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2014-06-12
Mzdové podmínky (brutto)
16500 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Truhláři (75220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zodiac Galleys Europe s.r.o., IČ 26339510, http://www.driessen.com
Pracoviště:Zodiac Galleys Europe, s.r.o., Podnikatelská 1226/26, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-06-12
Mzdové rozpětí:od 16500 do 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:

Pro rozsíření naší výroby hledáme zručné truhláře pro výrobu komponentů leteckých interiérů. Pracovní náplň:
- ruční montáž komponentů pro letecké interiéry - výroba kuchyní pro letadla Airbus, jemná řemeslná manuální práce
- montáž a lepení dílů ze speciálních lehkých desek (použítí epoxidových lepidel, není vhodné pro astmatiky)
- montáž dle technické výkresové dokumentace

Požadujeme:

- vyučení v oboru truhlář, dřevomodelář nebo podobném
- praxe v oboru výhodou, možno i absolvent oboru truhlář, dřevomodelář apod.
- znalost čtení technické výkresové dokumentace
- manuální řemeslná zručnost podmínkou
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu
- zájem učit se nové dovednosti

Nabízíme:

- zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- prémie
- příspěvky na dojíždění
- závodní stravování
- firemní společenské akce
- moderní pracovní prostředí
- možnost nástupu ihned nebo dle dohody
Pokud máte o pozici zájem zašlete nám Váš profesní životopis na e-mail: [email protected] nebo přijďte k nám vyplnit dotazník.

Poslední změna:2014-06-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 7480460745

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou