Key Account Manager - in vitro

DRILL B.S. spol. s r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v regionu: Morava

Pracovní náplň:

- Zodpovědnost a péče portfólio produktů
- Návštěva laboratoří ve svěřeném regionu
- Akvizice klientů v laboratorním segmentu
- Vypracování nabídek a kalkulací
- Zodpovědnost za prodejní výsledky a plnění plánů
- Analýza trhu a konkurence
- Spolupráce a aktivní kontakt s centrálou společnosti
- Pravidelný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost nabízí:

- Zázemí mezinárodní a stabilní společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení a bonusový systém
- Automobil i k soukromým účelům
- PC, telefon, home office
- Možnost dalšího odborného vzdělání
- Nástup dohodou

Informace o náboru

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce pomocí odpovědního formuláře.

Pohovory s vybranými kandidáty budou probíhat v Praze.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti DRILL B.S., spol. s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Pro našeho klienta, mezinárodní obchodní společnost působící v oblasti diagnostiky, hledáme vhodného kandidáta do prodejního týmu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání ideálně farmacie, biomedicíny, biologie, chemie
- Zkušenost na pozici obchodníka pro laboratoře podmínkou
- Znalost segmentu diagnostiky a regionu
- Velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
- Organizačně schopná, samostatná, zodpovědná osobnost
- Pokročilá znalost AJ (komunikace s vedením v zahraničí)
- Znalost práce na PC
- Flexibilita a ochota cestovat
- ŘP skup. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v oblasti lidských zdrojů: recruitment, executive search, assessment centra, personální audity, interim management, procesní a personální audity, zavádění procesů v řízeni lidských zdrojů, restrukturalizace společností, outsourcing jednotlivých personálních činností, outplacement, BOZP. Máme pobočky v Praze, Bratislavě, Bukurešti a Moskvě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1698865  Datum zveřejnění: 25.4.2014