Rozpočtový specialista

DRILL B.S. spol. s r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:
- Vypracovává nákladové a nabídkové rozpočty
- Pro účely podání nabídky zpracovává harmonogram provádění stavby
- Spoluvytváří firemní databázi cen
- Zpracování harmonogramu provádění stavby
- Vypracování výkazů spotřeby práce, materiálu a strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Práci ve stabilní společnosti
- Týmovou práci v přátelském prostředí
- Odpovídající platové ohodnocení
- Firemní stravování

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis i v případě, že zvažujete jakoukoliv profesní změnu a tato pozice není zcela podle vašich představ.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro našeho klienta, významnou společnost v oblasti stavebnictví hledáme vhodné uchazeče na pozici ROZPOČTÁŘ.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- SŠ vzdělání stavebního zaměření
- Min. praxe 2 roky na obdobné pozici
- Zkušenosti s liniovým a pozemním stavitelstvím
- Praktická znalost rozpočtového programu
- Znalost MS Office na pokročilé úrovni
- Samostatnost a odpovědnost
- Znalost projektování dopravních staveb, kalkulace a rozpočtován
- Znalost české legislativy v oboru přípravy a realizace staveb

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v oblasti lidských zdrojů: recruitment, executive search, assessment centra, personální audity, interim management, procesní a personální audity, zavádění procesů v řízeni lidských zdrojů, restrukturalizace společností, outsourcing jednotlivých personálních činností, outplacement, BOZP. Máme pobočky v Praze, Bratislavě, Bukurešti a Moskvě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1699391  Datum zveřejnění: 25.3.2014