Warehouse Manager

DRILL B.S. spol. s r.o.

Místo práce
Kladno, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň
- Kompletní zodpovědnost za skladové procesy
- Výběr, vedení a motivace podřízených
- Jednání s klienty, řešení zákaznických priorit
- Práce na jednotlivých projektech, příprava strategie
- Spolupráce na přípravě nabídek, kalkulací apod.
- Analýzy provozních problémů, jejich náprava
- Zajištění efektivity a flexibility procesů
- Dohled nad technickým stavem skladových prostor atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- Zázemí a jistotu stabilní mezinárodní společnosti
- Zajímavé platové ohodnocení
- Benefity

Informace o náboru

Lokalita pracoviště: Kladno
Nástup: ihned/dohodu

V případě, že splňujete požadavky, zašlete nám svůj životopis

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Logistická společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- SŠ/ VŠ vzdělání
- Praxi na obdobné pozici podmínkou – střední management
- Znalost skladového hospodářství, všeobecný přehled v oboru
- Zkušenosti v jednání se zákazníky
- Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
- Zkušenosti s vedením týmu
- Znalost práce na PC – MS Office
- Zodpovědnost, důslednost, proaktivita
- Komunikační dovednosti, dobré organizační schopnosti
- Analytický typ, přirozená autorita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v oblasti lidských zdrojů: recruitment, executive search, assessment centra, personální audity, interim management, procesní a personální audity, zavádění procesů v řízeni lidských zdrojů, restrukturalizace společností, outsourcing jednotlivých personálních činností, outplacement, BOZP. Máme pobočky v Praze, Bratislavě, Bukurešti a Moskvě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1706127  Datum zveřejnění: 28.4.2014