Senior purchaser (technical)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici Vám budou svěřeny následující důležité úkoly:
* vyřizování a zpracování nákupních požadavků výrobních závodů East Europe
* koučování tendrů v rámci nákupu investic, vyhodnocování požadavků
* vyhledávání nových potenciálních dodavatelů v rámci EU
* jednání s dodavateli, návštěvy dodavatelů s cílem uvolnění pro pyramidu dodavatelů (reporting z auditů)
* rozvoj systému nákupu ve spolupráci s německými kolegy
* reporting činností na centrální nákup mateřského závodu

Od kandidátů na tuto pozici očekáváme odpovídající profil, který splňuje následující požadavky:
* VŠ / SŠ vzdělání (ideálně technického nebo ekonomického směru s praxí v technickém oboru)
* aktivní znalost AJ (NJ výhodou) - denní ústní i písemná komunikace,
praxe na podobné pozici min. 3 roky
* ochota cestovat (i do zahraničí), ŘP skupiny B
* pokročilá uživatelská znalost aplikací MS Office

Dále od kandidátů očekáváme:
* samostatný a zodpovědný přístup
* dobré komunikační a prezentační dovednosti
* schopnost týmové spolupráce
* logické a analytické myšlení
* loajální postoj vůči zaměstnavateli,
* ochotu pracovat nad rámec požadavků

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

mezinárodní automotive společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v oblasti lidských zdrojů: recruitment, executive search, assessment centra, personální audity, interim management, procesní a personální audity, zavádění procesů v řízeni lidských zdrojů, restrukturalizace společností, outsourcing jednotlivých personálních činností, outplacement, BOZP. Máme pobočky v Praze, Bratislavě, Bukurešti a Moskvě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1716261  Datum zveřejnění: 16.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 45000 Kč/měsíc