Java developer ( min. 2 r. skusenosti )

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
dohodou, v závislosti od kandidátových znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj našich systémov v jazyku JAVA;
- implementácia kódu, príprava dokumentácie kódu a riešení podľa platných smerníc a metodík ;
- realizácia testov;
- aktívny prístup k návrhu možných riešení;

Zaujímavé zamestnanecké benefity
Medzinárodné prostredie
Zaujímavé projekty

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naśím klientom je etablovaná nadnárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Požadované:
Java, XML, JSON, HTML, Javascript
Čítanie UML, SQL

Výhodou sú znalosti:
J2EE, JAX-WS, MULE, Android
Skúsenosti s programovaním pre .Net v jazyku c#,
Vytváranie UML modelov
Znalosť niektorého z aplikačných serverov Tomcat, JBoss, WAS, GlassFish

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1912064  Datum zveřejnění: 2.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou, v závislosti od kandidátových znalostí a skúseností