Špecialista exportu

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta- výrobná spoločnosť produkujúca sofistikované riešenia- hľadáme vhodného kandidáta, ktorý bude zabezpečovať externú logistiku, pričom náplňou práce bude:

- koordinácia medzinárodnej a vnútroštátnej prepravy, vrátane jej objednávania,
- koordinácia kuriérskych služieb
- koordinácia bezpečnostnej prepravy, vrátane jej objednávania
- spracovávanie colných hlásení pre exportný tovar
- spracovávanie hlásení pre MH SR
- príprava odbytových faktúr a dobropisov, objednávok
- spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti, transportnými a špedičnými spoločnosťami a jednotlivými pobočkami nášho klienta

- zázemie úspešnej spoločnosti
- 13.plat, kvartálne prémie, stravovanie zadarmo
- možnosť pracovať na zaujímavých projektoch
- možnosť ďalšieho vzdelávania

V prípade záujmu nám prosím zašlite emailom Váš životopis prostredníctvom doleuvedeného linku. Každý uchádzač bude informovaný o možnostiach osobného pohovoru i v prípade negatívnej spätnej väzby.
Poprosím Vás o priloženie tohto textu k Váš emailu/listu:
Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti DRILL B.S., spol. s r.o., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
V prípade Vašich otázok ma môžete kontaktovať telefonicky (nižšie) alebo mailom: [email protected]

V prípade, že pozícia nie je relevantná Vašim skúsenostiam alebo predstavám, napriek tomu nám dovoľte asistovať pri hľadaní vhodnej práce.
Možnosti:
- Ak chcete byť kontaktovaný/á s relevantnými voľnými pozíciami našou spoločnosťou DRILL B.S., zašlite nám Váš životopis, so súhlasom so spracovaním osobných údajov. Váš životopis zaradíme do databázy, prípadne budete obratom oslovený/á s vhodnou pracovnou ponukou
- Prezrite si pozície, obsadzované našou spoločnosťou DRILL B.S., na www.drill.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná úspešná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou / VŠ so zameraním na ekonomiku alebo logistiku/dopravu
- AJ ALEBO NJ na pokročilej úrovni
- prax na pozícii min. 2 roky
- veľmi preferované sú skúsenosti v oblasti colnej deklarácie
- MS Office na pokročilej úrovni, ovládanie SAP veľkou výhodou

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2084663  Datum zveřejnění: 16.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou