Obchodní manažer/ka

DRIVE CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Palackého 442, 511 01 Turnov, Okres Semily
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-29
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci ve velkoobchodě (14202)

Pracoviště a kontakty

Firma:DRIVE CZ s.r.o., IČ 25957775
Pracoviště:Palackého 442, 511 01 Turnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-03-29
Mzdové rozpětí:od 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Firma DRIVE CZ s.r.o. s více než 20 letou historií vypisuje výběrové řízení na pozici Sales Manager olejů a maziv pro celé území ČR.

Vaším úkolem bude řídit obchodní aktivity firmy v daném segmentu, samostatně vést obchodní jednání a řídit tým obchodních zástupců s cílem zabezpečení růstu obratů a tvorby zisku.

Úspěšným uchazečem je obchodně a technicky vyzrálá osobnost s manažerským talentem, analytickým myšlením, tahem na branku a schopným týmové práce. Dokáže identifikovat obchodní možnosti, využít potenciál těchto možností, stanovovat a dosahovat cíle. Osobnost, pro kterou je úspěch výzvou a motivací.
Manažersko obchodní praxe v oboru autoopravárenství, v prodeji produktů pro automotive vítána, nikoliv však nutností.

Požadujeme:

" Morální a trestní bezúhonnost
Časovou flexibilitu
" Znalost práce na PC (Word, Excel…)
" Technicko-analytické schopnosti
" Schopnost vést i pracovat v týmu
" Ochotu cestovat
" Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

" Pracoviště v centru Turnova
" Závodní stravování
" Stravenky
" Motivační finanční ohodnocení
" Dlouhodobou perspektivu

Termín nástupu ihned nebo dohodou

kontakt: e-mailem

Poslední změna:2017-05-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Semily

číslo volného místa: 12413830790

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B