Vrátní

DRUTĚVA, výrobní družstvo (MPSV)

Místo práce
Dělnická 1020, 170 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
10000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:DRUTĚVA, výrobní družstvo, IČ 00027618
Pracoviště:DRUTĚVA, výrobní družstvo - 001 [680], Dělnická 1020/54, 17000 Praha 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 10000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Drutěva, v.d., Dělnická 54, Praha 7
Způsob prvního kontaktu: na telefonním č. 607 055 661 nebo e-mailem: [email protected]
Kontaktní osoba: paní Věra Chvalovská
Upřesňující informace: pozice vrátný na noční i denní směny, invalidní důchodce, nástup od 1.1.2017 - měsíční odměny - finanční ohodnocení
Výpis z rejstříku trestů - podmínkou
Výrobní družstvo s dlouholetou tradicí DRUTĚVA, nacházející se v Holešovicích - Praha 7, zejména pro invalidní důchodce. Nabízíme práci v příjemném a přátelském kolektivu, osobní přístup, v budově se nachází kadeřnictví, pedikúra, masáže. Výborná dostupnost do zaměstnání /přímo na tramvajové zastávce, poblíž metro "C" a "B"/ Nástup ihned nebo dle dohody. V případě zájmu volejte na tel.: 607 055 661, 220 410 145.

Poslední změna:2016-12-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8

číslo volného místa: 11813070796

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání